ساده ترین راه ترک سیگار کدام راه است و چطور اتفاق می افتد؟

ساده ترین راه ترک سیگار کدام راه است و چرا؟ اگر به دنبال راه ساده برای ترک سیگار هستید در این مقاله مار را همراهی کنید.

ترک سیگار علاوه بر ضررهای جانی و مالی، مزاحمت های زیادی در روند زندگی ایجاد می کند که به مرور زمان فرد را از سیگارکشیدن خسته می کند و باعث می شود که دیگر از سیگار کشیدن همانند روزهای اول سیگاری شدن لذت نبرد.

به طور مثال: سیگار کشیدن در بسیاری از اماکن ممنوع است و فردی که به سیگار اعتیاد دارد مجبور می شود فشار زیادی را متحمل شود مثلا اگر در مسافرت از هواپیما استفاده کنید ناچار هستید که تا رسیدن به مقصد سیگار نکشید و یا در جمع هایی که افراد حساس به دود سیگار هستند و یا در مواقعی که نمی خواهید کسی از سیگاری بودنتان مطلع شود و... تکرار این موقعیت ها باعث می شود که به مرور زمان از مزاحمت های سیگار خسته شده و دیگر نخواهید که یک فرد سیگاری باشید هرچند که هنوز به نیکوتین تمایل زیادی داشته باشید.

علاوه بر این مزاحمت ها هر روز راجع به ضررهایی سیگار برای سلامتی مطالبی را می بینید و یا می شنوید و نگرانی برای سلامتی هم به مزاحمت ها افزوده می شود و در این مواقع است که دوست دارید هرچه سریع تر برای ترک سیگار راه حلی پیدا کنید.

اما بعد از تصمیم به ترک متوجه نخواهید شد که  چرا انقدر سخت می توان از سیگار کشیدن دست کشید و ترک آن را هر روز به تعویق می اندازید؟

دلیل آن این است که به ذهنتان یاد نداده اید چطور ازراه های دیگر دوپامین تولید کند و مغز برای تولید دوپامین دلخواه شما به نیکوتین وابسته است، این در حالی است که راه های ساده ای برای تولید دوپامین وجود دارد مثل:ورزش کردن، پیاده روی، فعالیت های فیزیکی، رژیم غدایی سالم، موسیقی، مدیتیشن، و هر کار مثبتی که انرژی شما را افزایش می دهد در تولید دوپامین مغز موثر است.

بنابراین به راحتی می توانید عادت های سالم را جایگزین عادت ناسالم سیگار کنید و ساده ترین راه ترک سیگار هم دقیقا همین است که بتوانید با آموزش دیدن راههایی را بیابید که بوسیله آن عادت سیگار کشیدن را فراموش کنید.

ما به شما پیشنهاد می دهیم که در کلاس های آموزش ترک سیگار شرکت کنید زیرا در این دوره ها شما بمباران اطلاعاتی می شوید و با آسیب های سیگار به طور کامل آشنا می شوید. و عمیقا درک می کنید که سیگار هیچ منفعتی ندارد و به راحتی و بسیار آسان می توانید آن را ترک کنید.

ساده ترین راه ترک سیگار این است که ابتدا باور کنید که ترک سیگار اصلا سخت نیست و به راحتی می توانید آن را ترک کنید و بعد با آموزش دیدن یاد بگیرید و درک کنید که سیگار هیچ منفعتی برای شما ندارد و با عملکرد نیکوتین به طور کامل آشنا شوید و یاد بگیرید که چطور یک عادت بهتر را جایگزین سیگار کنید.

در واقع ساده ترین راه ترک سیگار راهی است که بوسیله آن میل و هوس سیگار از شما گرفته شود و شما فراموش کنید که روزی یک فرد سیگاری بودید و این مسئله زمانی اتفاق می افتد که شما آموزش دیده باشید و آگاهی های لازم را بدست آورده باشید.

ساده ترین راه ترک سیگار وقتی اتفاق می افتد که باور کنید و افرادی را ببینید که موفق شده اند که به راحتی سیگارشان را ترک کنند و زمانی که از نظر ذهنی باور کنید که می توانید کاری را به ثمر برسانید، قطعا موفق خواهید شد.

به شما پیشنهاد می کنیم که با یک مشاور موفق در این زمینه صحبت کنید و صحبت های افرادی که توانسته اند تنها در چند روز و بدون استفاده از هیچ گونه دارو و اراده ای سیگارشان را ترک کنند را بشنوید.

با دیدن و شنیدن صحبت های انسان های موفق کم کم این باور در شما هم ایجاد می شود که به ساده ترین راه ترک سیگار، قادر خواهید بود سیگارتان را ترک کنید و نیاز به انجام هیچ کاری نیست.

پس تعلل نکنید و همین امروز به سراغ افراد موفق بروید تا با ساده ترین راه ترک سیگار آشنا شوید.

در واقع ساده ترین راه ترک سیگار روشی است که به شما کمک کند که بدون استفاده از هیچ گونه دارو و مهارتی تنها با شرکت در کلاس های آموزشی در 3 الا 4 روز برای همیشه از سیگار و درد سرهایش رها شوید و طعم زندگی بدون هیچ وابستگی را بچشید.

مطمئن باشید که ساده ترین راه ترک سیگار در زندگیتان معجزه می کند و همه ابعاد زندگیتان را بهبود می بخشد زیرا شما یاد می گیرید که برای ترک سیگار لازم است که سبک جدیدی از خود بسازید و زندگیتان را بر پایه سلامتی و عادت های سالم بسازید، ورزش روزانه، گوش دادن پادکست های موفقیت، ورزش روزانه و ... و پیدا کردن راه هایی که کیفیت زندگی را بالا می برد، از وظایف روزانه تان می شود.

بعد از کنار گذاشتن سیگار به ساده ترین راه ترک سیگار شما احساس قدرت بیشتری می کنید و اعتماد به نفستان بالا می رود و از خودتان رضایت بیشتری پیدا می کنید زیرا موفق شده اید کاری را انجام دهید که خیلی از افراد قادر به انجام آن نیستند و شما توانسته اید در آن موفق شوید.

ساده ترین راه ترک سیگار در صورتی برای شما رخ می دهد که باور کنید و بپذیرید که این امکان وجود دارد که بدون داشتن اراده فولادین و یا مصرف دارو و تنها در عرض چند روز، سیگار را برای همیشه از زندگیتان بیرون کنید و مطمئن باشید که دیگر هیچ وقت به سراغ سیگار نمی روید زیرا در این روش شما به طور کامل میل و گرایش خود را از دست می دهید به طوریکه اگر کسی مقابلتان سیگار بکشد هم هوس سیگار نخواهید کرد.

ساده ترین راه ترک سیگار نیاز به دیدن آموزش دارد و این آموزش را می توانید در دوره های ترک سیگار به روش رها بدست بیاورید زیرا سیگارکشیدن  یک عادت ذهنی است و ترک آن نیاز به داشتن مهارت های ذهنی است که با دوری از سیگار با ایجاد باورهای مثبت شروع می شود در واقع با تغییر باورهای اشتباه در مورد سیگار و جایگزین کردن آن بوسیله عادت های بهتر این اتفاق به راحتی می افتد.